Reklama
Reklama

„100 litrów krwi, na 100-lecie odzyskania Niepodległości”

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” wraz z Miastem Zamość oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie włączyło się w ogólnopolską kampanię promującą krwiodawstwo, a także obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości.

Kampania zostanie zainaugurowana 9 października w siedzibie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu. Wychowankowie i ich rodziny oraz pracownicy Stowarzyszenia a także przedstawiciele Urzędu Miasta Zamość oddadzą krew. Tego dnia nastąpi również podpisanie porozumienia o współpracy w zakresie promowania krwiodawstwa pomiędzy Stowarzyszeniem, Urzędem Miasta oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

W dniach od 10 października do 9 listopada wszyscy zainteresowani włączeniem się do akcji "100 litrów krwi, na 100-lecie odzyskania Niepodległości", będą mogli oddać krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, oddział terenowy w Zamościu, al. Jana Pawła II 10 (nowy szpital), podając przy tym hasło „krok za krokiem”.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us