Reklama
Reklama

Zamość: Pijany kierowca wpadł, bo nie włączył świateł

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Pijany kierowca z Zamościa wpadł, bo jechał bez świateł. W trakcie policyjnej kontroli okazało się, że 24-latek ma w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na rondzie Honorowych Dawców Krwi w Zamościu.

- Policjanci zauważyli pojazd marki Volkswagen, który jechał bez włączonych świateł. Postanowili skontrolować kierującego i przypomnieć o przepisach mówiących o obowiązku jazdy z włączonymi światłami. W czasie kontroli okazało się, że kierujący volkswagenem był nietrzeźwy. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że 24-latek z Zamościa w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Tłumaczył się, że wyjechał tyko na chwilę, aby sprawdzić jak "zachowuje" się samochód po remoncie - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policja.

Mundurowi zatrzymali 24-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości będzie tłumaczył się przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us