Reklama
Reklama

Spacerem po Zamościu. Ulice i place miasta

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej zaprasza na kolejną wycieczkę tematyczną. Tym razem tematem spaceru będą "Ulice i place miasta Zamościa". Wydarzenie już w najbliższą niedzielę (16 września).

 "W ramach spaceru przewodnik opowie o charakterystycznym układzie przestrzennym Starego Miasta, układzie ulic w obrębie dawnej twierdzy, przecinających się pod kątem prostym, układzie antropomorficznym nawiązującym do budowy człowieka, zaprojektowanym przez architekta Bernardo Morando za zlecenie pierwszego "pana na Zamościu" - Jana Zamoyskiego." - czytamy w opisie wycieczki.

Spacer rozpocznie się o godzinie 11.00 przy Fortecznym Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, ul. Łukasińskiego 2E (LUNETA). Uczestnictwo jest bezpłatne. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 84/ 538 17 33 lub 84/ 639 22 92.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us