Reklama
Reklama

Andrzej Wnuk ma swój komitet wyborczy

foto: archiwum foto: archiwum

"Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Wnuka" – urzędujący prezydent Zamościa dziś rano zarejestrował swój komitet. W skład komitetu założycielskiego weszli: Jan Wojciech Matwiejczuk, Krzysztof Sowa, Piotr Małysz, Jacek Dziura i Andrzej Zastąpiło.

- Lista kandydatów na radnych już jest prawie gotowe. W przyszłym tygodniu planujemy podać nazwiska do publicznej wiadomości - powiedział nam Piotr Małysz, zamojski radny, jeden z założycieli komitetu. - Jeżeli chodzi o poparcie Prawa i Sprawiedliwości dla Andrzeja Wnuka, to nic w tym temacie się nie zmienia. Nasz kandydat jest niezależny ale ma pełne poparcie Prawa i Sprawiedliwości - dodaje Małysz.

Czas na zgłaszanie informacji o tworzeniu komitetów mija 27 sierpnia. Do 16 września trzeba będzie złożyć listy kandydatów do rad gmin i powiatów oraz sejmików województw. Osoby ubiegające się o fotel wójtów, burmistrzów i prezydentów miast mają być oficjalnie zgłoszone do 26 września.

Wybory odbędą się 21 października. Drugą turę zaplanowano na 4 listopada.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us