Reklama
Reklama

Exodus Młodych

foto: www.exodusmlodych.pl foto: www.exodusmlodych.pl

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej zaprasza na #8 Exodus Młodych – Spotkanie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, które odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Zwierzyńcu. Tematem tegorocznego spotkania jest hasło: Duch wskaże Ci drogę.

- Młodzi ludzie często stawiają sobie pytania o to jaką drogę mają wybrać w życiu. Dlatego realizując ten temat będziemy się przyglądać drodze naszego powołania. Pomagać nam w tym będą zaproszeni goście: ks. Dominik Chmielewski SDB, ks. Stanisław Książek, ks. Witold Bednarz, s. Wirginia Mielcarek OP, Monika i Marcin Gomułkowie oraz muzycy: Piotr Kowalczyk – TAU, niemaGotu i Guadelupe. Poza spotkaniami z zaproszonymi gośćmi, którzy wygłoszą konferencje i podzielą się świadectwem swojej wiary, jak co roku na uczestników czeka ciekawy program: nabożeństwa, konferencje, koncerty, różnego rodzaju warsztaty i wspólna zabawa - zaprasza Joanna Suszko rzeczniczka prasowa #8 Exodusu Młodych.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek (21 sierpnia) o godz. 14:30.

Szczegółowe informacje dotyczące Exodusu Młodych, formularz zgłoszeniowy i ramowy program spotkania znajdują się na stronie www.exodusmlodych.pl

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us