Reklama
Reklama

Zamość: Z nożem na przechodniów

foto: Policja foto: Policja

21-letni mieszkaniec Zamościa zaatakował nożem dwóch przechodniów. Młodzieniec zażądał wydania pieniędzy. W trakcie szarpaniny nożownik ranił 33-letniego zamościanina w okolice klatki piersiowej. Całe zdarzenie miało miejsce na ulicy Sadowej w Zamościu.

- Dzisiejszej nocy dyżurny zamojskiej komendy powiadomiony został o rozboju do którego doszło tuż po godzinie 1.00. Z przekazanych informacji wynikało, że do idących ulicą Sadową dwóch mieszkańców Zamościa w wieku 26 i 33 lat podszedł młody mężczyzna, który zażądał wydania pieniędzy na alkohol. Groził przy tym użyciem noża, który trzymał w ręku i wymachiwał nim w ich kierunku. Jeden z nich w obawie o swoje życie i zdrowie uciekł. Drugi zaś trzymanym w ręku plecakiem bronił się przed atakującym go napastnikiem. W trakcie szarpaniny rozbójnik ranił 33-letniego zamościanina w okolice klatki piersiowej. Na szczęście rana jakiej doznał nie okazała się groźna - relacjonuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali napastnika, który na widok oznakowanego radiowozu próbował uciekać.

- Rozbójnikiem okazał się 21-letni mieszkaniec Zamościa. Młodzieniec pod zarzutem rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia trafił do policyjnej celi. Przeprowadzane badanie wykazało, że 21-latek był pod działaniem alkoholu. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności - informuje Joanna Kopeć.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us