Reklama
Reklama

Zamość w plebiscycie "7 Cudów Polski". Potrzebne głosy!

fot. Szymon Łyciuk (archiwum) fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Zamojska starówka zakwalifikowała się do drugiego etapu plebiscytu "7 Cudów Polski na 100-lecie Niepodległości". Miasto rywalizuje z 15 atrakcjami z całego kraju.

"Zwycięzca I etapu z województwa Lubelskiego Stare Miasto Zamościu jest wyjątkiem w całej Europie Centralnej, doskonałym przykładem wcielenia w życie włoskich teorii renesansowego “miasta idealnego”. Ten XVI-wieczny ośrodek wyróżnia powiązanie różnych funkcji: zespołu miejskiego, rezydencji właściciela oraz fortecy. Warto również podkreślić oryginalność zamojskiej architektury, która łączy wpływy włoskie z tradycją lokalną." - czytamy w opisie Zamościa.

Jak czytamy w regulaminie, drugi etap potrwa do 12 października. 7 atrakcji turystycznych z największą ilością głosów zostanie ogłoszonymi 7 Cudami Polski podczas targów World Travel Show. Wręczenie nagród Laureatom Plebiscytu odbędzie się podczas uroczystej gali 20 października.

Głosować można pod adresem: https://worldtravelshow.pl/atrakcje/7-cudow-polski/7-cudow-polski-glosowanie/

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us