Reklama
Reklama

Zderzył się z "L"-ką

foto: Policja foto: Policja

Do zderzenia samochodu nauki jazdy oraz Volvo doszło na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Zamościu. Jak informuje policja, prawdopodobną przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przez 68-letniego kierującego Volvo. Do szpitala na dalsze badania pojechały kursantka oraz instruktorka nauki jazdy.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek rano.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący ul. Wyszyńskiego kierujący pojazdem marki Volvo, 68-letni mieszkaniec gminy Nielisz nie ustąpił pierwszeństwa będącej na rondzie kierującej samochodem marki Suzuki doprowadzając do zderzenia pojazdów. Pojazdem suzuki, należącym do szkoły nauki jazdy, kierowała kursantka pod czujnym okiem 33-letniej instruktorki. W wyniku uderzenia w suzuki wystrzeliły kurtyny powietrzne. Obie kobiety zostały przewiezione do szpitala. Po badaniach okazało się, że poza ogólnymi potłuczeniami panie nie odniosły obrażeń i mogły wrócić do domu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Kierującemu Volvo za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania.

Przypomnijmy, że na początku czerwca na rondzie im. Prymasa Stefana Wyszyńskiego została zmieniona organizacja ruchu. Od tego czasu doszło tam do kilku zdarzeń drogowych, jednak na szczęście były to jedynie kolizje, w wyniku których uczestnicy nie doznali obrażeń. Apelujemy o ostrożną jazdę.

1 komentarz

  • driwer
    driwer wtorek, 17 lipiec 2018 13:40 Link do komentarza

    ostatnio sam przejechalem przez to rondo "po staremu", miałem szczescie ze nic nie jechalo

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us