Reklama
Reklama

Po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjant zauważył, jak kierujący pojazdem marki Kia jechał "całą szerokością jezdni". Funkcjonariusz pojechał za kierowcą i zatrzymał go na parkingu. Zatrzymany 45-latek w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

- Wczoraj policjant z zamojskiej komendy w czasie wolnym od służby, jadąc drogą krajową nr 17 w miejscowości Reforma Łabunie zauważył, że jadący przed nim kierujący pojazdem marki Kia jedzie całą szerokością drogi i traci panowanie nad pojazdem. Jego zachowanie stwarzało zagrożenie dla innych uczestników ruchu, wzbudziło również podejrzenie policjanta, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Mundurowy pojechał za „niepewnym” kierowcą i przy pierwszej nadarzającej się okazji zatrzymał jego pojazd na parkingu. Przypuszczenia policjanta potwierdziły się. Za kierownicą siedział mężczyzna od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Funkcjonariusz wyjął kluczyki ze stacyjki pojazdu i powiadomił o zdarzeniu dyżurnego - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

45-letni mieszkaniec pow. tomaszowskiego w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Nietrzeźwemu kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us