Reklama
Reklama

Zamojscy policjanci wywalczyli I miejsce w kolarstwie MTB

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z zamojskiej komendy podczas II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB w klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce. To nie koniec sukcesów, w kategorii kobiet st. post. Monika Mazur wywalczyła II miejsce, natomiast w kategorii mężczyzn jako pierwszy do mety dojechał sierż. Radosław Wasilewski.

- Trzech policjantów i policjantka z zamojskiej komendy w miniony weekend próbowali swoich sił w kolarskich zmaganiach w Janowie koło Chełma. Podczas odbywających się tam II Mistrzostw Policjantów Garnizonu Lubelskiego w kolarstwie MTB zawodnicy ścigali się w cyklu Maratonów Kresowych na dystansie półmaratomu. Kolarze do pokonania mieli około 32 km – w półmaratonach oraz około 61 km dla dystansu maratonu - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Nasza koleżanka st. post. Monika Mazur w kategorii kobiet wywalczyła drugie miejsce. Natomiast w kategorii mężczyzn pierwszy na mecie był sierż. Radosław Wasilewski, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie. Zawodnik zajął również drugie miejsce open wśród wszystkich startujących na dystansie półmaratonu. W czołówce znaleźli się również dwaj kolejni policjanci z Zamościa - st. post. Dariusz Orłowski, który na metę dojechał jako IV oraz st. sierż. Łukasz Sobolewski - dodaje.

W klasyfikacji drużynowej policjanci z Zamościa nie mieli sobie równych, zdobyli bowiem najwyższe miejsce na podium. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us