Reklama

Z pupilem na zakupy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamiast zostawiać psa w rozgrzanym samochodzie można z nim pójść na zakupy. Od dzisiaj (10 lipca) drzwi Galerii Twierdza w Zamościu będą otwarte również dla klientów z pupilami. Obowiązuje jednak kilka zasad.

- Co zrobić z psem, kiedy wybieramy się na krótkie zakupy, a za oknem panuje upał? To proste! Zabierzmy go ze sobą! Od zawsze pies uważany był za “najlepszego przyjaciela” człowieka, a podczas zakupów nie trzeba rezygnować z jego towarzystwa. Tym bardziej nie trzeba zostawiać go w rozgrzanym samochodzie. Od 10 lipca 2018 r. drzwi Galerii Twierdza będą otwarte również dla klientów z psami - informuje Paweł Jedynak z galerii Twierdza.

Dla bezpieczeństwa innych osób obowiązuje kilka zasad:
1. Pies powinien mieć kagniec i być na smyczy lub na rękach właściciela.
2. Za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzę odpowiedzialność ponosi jego właściciel.
3. Gdy pies nabrudzi, właściciel powinien posprzątać po nim i niezwłocznie powiadomić ochronę lub serwis sprzątający, którzy pracują na terenie Galerii.

- Sklepy, które zezwalają na zakupy ze zwierzakiem oznaczone są specjalną naklejkę. Pełna lista dostępna jest również na stronie www.galeriatwierdzazamosc.pl Dzięki oznaczeniu klienci w łatwy sposób zidentyfikują gdzie mogą wejść z psem i dokonać zakupów - wyjaśnia Jedynak.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us