Reklama
Reklama

Przyjazny Urząd dla PUP Zamość

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu wyróżniony został Znakiem Jakości „Przyjazny Urząd”.

Kapituła IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Przyjazny Urząd” organizowanego przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości uhonorowała jednostki sektora publicznego wyróżniające się wysoką jakością obsługi klienta, profesjonalizmem i rzetelnością w działaniu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kultury pracy i wysokim poziomem kompetencji zatrudnionych kadr.

Nadrzędną intencją przyznania powyższych wyróżnień jest promowanie jednostek administracji publicznej o szczególnych osiągnięciach we wdrażaniu nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie obsługi interesanta i jakości usług publicznych. Konkurs miał na celu identyfikowanie i wyróżnienie tych jednostek sektora administracji publicznej, które podejmują najskuteczniej działania ukierunkowane na budowanie efektywnej relacji z klientem i generują wysoki poziom jego satysfakcji, dbają o jakość świadczonych usług, a także podejmują inicjatywy ukierunkowane na realizację misji publicznej według najwyższych standardów jakościowych.

Znak Jakości przyznany został na okres 12 miesięcy. Uroczysta Gala Finałowa Konkursu odbyła się w dniu 28 czerwca 2018r. w Sali Rudniewa Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us