Reklama
Reklama

Zamość: Niegroźna kolizja, tragiczny finał

foto: Policja foto: Policja

Kierujący pojazdem marki Renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. W wyniku kolizji uszkodzone zostały jedynie pojazdy, jednakże pasażerka renault kilka minut po zdarzeniu straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej nie zdołano przywrócić funkcji życiowych kobiety.

Do zdarzenia doszło w środę tuż przed godziną 16:00. Kolizja osobowego Renaulta oraz ciężarowego marki DAF wydarzyła się na ulicy Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący renault, 76-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyna podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył jadącego po jego prawej stronie pojazdu ciężarowego. Doszło do otarcia się pojazdów. W wyniku kolizji żaden z uczestników nie potrzebował pomocy medycznej. Jednak kilka minut później 71-letnia pasażerka renault zasłabła i straciła przytomność. Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala. Jednak pomimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić jej funkcji życiowych, kobieta zmarła - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia drogowego, zarówno kierowca renault, jak i 27-letni kierujący DAF byli trzeźwi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us