Reklama
Reklama

Centrum Monitoringu Miejskiego w nowej siedzibie

foto: Urząd Miasta Zamość foto: Urząd Miasta Zamość

Centrum Monitoringu Miejskiego w Zamościu pracuje już w nowej siedzibie. Jak informuje magistrat, pomieszczenia, które obecnie zajmuje Centrum, zostały wyremontowane i dostosowane do potrzeb i specyfiki pracy jednostki.

Pracuje tam 9 osób w systemie trójzmianowym. Centrum, mimo, że działa poza siedzibą Straży Miejskiej, nadal pozostaje w jej strukturach. Pracownicy CMM monitorują m.in.Stare Miasto, część Nowego Miasta, Park Miejski, os. Planty, Podgroble.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta, dzięki nowym warunkom technicznym, w przyszłości będzie możliwe objęcie monitoringiem nowych rejonów miasta.

4 komentarzy

 • Fff
  Fff środa, 13 czerwiec 2018 12:58 Link do komentarza

  Sranie w banie, śpią a nie pilnują, na Żeromskiego auta jeżdżą pod prąd, mimo zakazu wjazdu (nie dotyczy mieszkańców) wjeżdżają tam i parkują dosłownie wszyscy, straż wiejska siedzi w Ratuszu i boi się dupę wystawić poza Ratusz. Na podwórkach nasrane, naszczane, syf kiła i mogiła,
  Brak słów....

 • Marianna G.
  Marianna G. środa, 13 czerwiec 2018 13:04 Link do komentarza

  Chciałbym w tym miejscu zwrócić uwagę Państwowej Inspekcji Pracy w Zamościu oraz portalowi ezamość.pl, że 9 pracowników "Centrum Monitoringu Miejskiego" posiada krzesła niezgodne z rozporzadzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe - brak regulowanych oparć. Może się ktoś tym zainteresuje? A może sam tam posiedzi 12 godz.?

 • zamościanin
  zamościanin środa, 13 czerwiec 2018 16:23 Link do komentarza

  prawda na starym mieście straż miejską widać tylko w ratuszu, na starówce przydałoby się zrobić porządek z parkującymi na zakazach autami Nie wiadomo co pan komendant robi, ale chyba nie bardzo widać efekty jego pracy .....

 • Obrycki Paweł
  Obrycki Paweł piątek, 15 czerwiec 2018 00:37 Link do komentarza

  Pani Marianno Państwowa Inspekcja Pracy ma Pani uwagę o krzesłach w d****.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us