Reklama

"Koalicja obywatelska" powstała w Zamościu

fot. Szymon Łyciuk fot. Szymon Łyciuk

Zamojskie struktury Nowoczesnej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Platformy Obywatelskiej zawiązały "koalicję obywatelską" do wyborów samorządowych. Ugrupowania zapowiedziały przygotowanie programu wspólnie z mieszkańcami Zamościa.

"Koalicję Obywatelską" ogłosił na dzisiejszej konferencji prasowej Ireneusz Godzisz z Platformy Obywatelskiej. Zapowiedział przygotowanie programu zgodnego z oczekiwaniami mieszkańców miasta.

Rafał Zwolak z Nowoczesnej poinformował, że wystawiona będzie wspólna lista "koalicji obywatelskiej": - Mamy dosyć kolesiostwa, intryg i kombinatorstwa. To wszystko niestety mamy dzisiaj w mieście. Podatki, które płacą mieszkańcy mają służyć polepszeniu warunków ich życia i bezpieczeństwa. W samorządzie priorytetem jest dostrzeganie potrzeb mieszkańców i to samorządy mają rozwiązywać te problemy. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek podziały, bo to jedyna droga do polepszenia jakości życia mieszkańców Zamościa. Dlatego wystawiamy wspólną listę koalicji obywatelskiej i zapraszamy wszystkich państwa do współpracy, społeczników, stowarzyszenia i organizacje. Wszystkich, którzy są gotowi do pracy na rzecz miasta i jego mieszkańców. Gwarantujemy mieszkańcom Zamościa, że na naszej liście znajdą się najlepsi kandydaci na radnych. Będą to osoby, które chcą pracować na rzecz Zamościa i są do tego bardzo dobrze przygotowane. Są to osoby, które znają problemy Zamościa i mają pomysły jak je rozwiązywać. Zamość zasługuje na zmiany, razem możemy zrobić więcej.

Marek Palonka z SLD mówił, że głównym celem jest stworzenie dobrego programu gospodarczego dla rozwoju Zamościa: - Trzy partie nie mają takich samych programów. Postanowiliśmy się zjednoczyć w Zamościu, żeby pracować dla dobra miasta i mieszkańców. Oczywiście będziemy dbać o bezpieczeństwo w mieście, głównie myślę tu o bezpieczeństwie socjalnym najuboższych, ale głównym naszym celem jest rozwój Zamościa i stworzenie dobrego programu gospodarczego, żeby miasto się rozwijało a mieszkańcom żyło się coraz lepiej. Mamy program przygotowany, natomiast postanowiliśmy skonsultować go z mieszkańcami Zamościa.

Przedstawiciele koalicji na razie nie chcieli zdradzić nazwiska swojego kandydata na prezydenta Zamościa.

Media

5 komentarzy

 • Justus
  Justus poniedziałek, 11 czerwiec 2018 20:27 Link do komentarza

  Mądre posunięcie!

 • gogo
  gogo poniedziałek, 11 czerwiec 2018 20:31 Link do komentarza

  Tonący koalicji się chwyta.. ;)

 • ERYK
  ERYK poniedziałek, 11 czerwiec 2018 22:30 Link do komentarza

  Jestem dumny z tych samorządowców. Mimo różnic poglądowych idą razem dla dobra miasta. Dosyć kolesiostwa. To co zrobił wnuk to masakra.

 • Jujo
  Jujo wtorek, 12 czerwiec 2018 05:50 Link do komentarza

  A co Ci się nie podoba we Wnuku? Moim zdaniem rozruszał miasto, inwestycje ruszyły, pracy jest więcej. Byłby pewnie zrobił więcej, gdyby te osoby ze zdjęcia plus jeden poseł pomagały a nie przeszkadzały...

 • Fuj
  Fuj wtorek, 12 czerwiec 2018 05:51 Link do komentarza

  Jakich różnic ? Komuniści się formalnie jednoczą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us