Reklama
Reklama

VOX w Alei Sław w Zamościu Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Członkowie zespołu Vox odsłonią dziś (8.06) swoją tablicę w Alei Sław w Zamościu. Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski pozostawią odciski butów na wykonanej z brązu, przez artystę rzeźbiarza Bartłomieja Sęczawę, tablicy pamiątkowej.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 16.00. W programie występ grupy „Gdzie diabeł nie może…”. W Alei Sław usłyszymy także zespół Vox i będzie to preludium do 12. Zamojskiego Festiwalu Kultury "arte, cultura, musica e...", kiedy to zespól Vox wystąpi w koncercie z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego, dyrygowaną przez Tadeusza Wicherka.

Przypomnijmy, przez dziesięć lat trwania Alei Sław tablicą pamiątkową przy ul. Grodzkiej uczczono: Jana Machulskiego, Jana „Ptaszyna" Wróblewskiego, Krzysztofa Zanussiego, prof. Janusza Stannego, Stefana Szmidta, prof. Jerzego Kowalczyka, prof. Mariana Koniecznego, Pawła Dudzińskiego, Beatę Ścibakównę i Jana Englerta oraz Tadeusza Wicherka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us