Reklama
Reklama

Nowa organizacja ruchu na rondzie od środy

Wcześniej na tym skrzyżowaniu wymieniono krawężniki i opaskę wokół wyspy centralnej , foto: materiał redakcyjny Wcześniej na tym skrzyżowaniu wymieniono krawężniki i opaskę wokół wyspy centralnej , foto: materiał redakcyjny

Już jutro (06.06) zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic: Wyszyńskiego, Odrodzenia, Zamoyskiego na skrzyżowanie typu rondo. Dziś w nocy drogowcy namalują oznakowanie poziome, odsłonią też nowe znaki drogowe.

Na jezdni pojawi się nowe oznakowanie poziome w postaci linii i strzałek. Na wlotach skrzyżowania staną duże żółte tablice o treści: "Uwaga! Zamiana Organizacji ruchu" wraz ze znakami "ustąp pierwszeństwa" (A-7) i "nakaz jazdy w ruchu okrężnym" (C-12).

Jak powiedziano nam w Zarządzie Dróg Grodzkich, w początkowym okresie wprowadzania zmian skrzyżowanie będzie monitorowane przez policję i straż miejską.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do znaków drogowych pionowych i poziomych oraz stosowanie zasady ograniczonego zaufania.

3 komentarzy

 • Kierowca
  Kierowca środa, 06 czerwiec 2018 00:32 Link do komentarza

  No to dla zamojskich blacharzy szykują się żniwa ;D

 • Casey
  Casey środa, 06 czerwiec 2018 06:56 Link do komentarza

  W końcu ktoś wpadł na ten pomysł aby wkoncu to było rondo.

 • sda
  sda czwartek, 07 czerwiec 2018 14:40 Link do komentarza

  Mnie rondo w tym miejscu się nie podoba, jest tu o jednego grzyba w barszczu za dużo. W mojej ocenie zaburzy to płynność ruchu. Rondo przy policji i łącznik z Kilińskiego są ok.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us