Reklama

Nowa organizacja ruchu na rondzie

Wcześniej na tym skrzyżowaniu wymieniono krawężniki i opaskę wokół wyspy centralnej , foto: materiał redakcyjny Wcześniej na tym skrzyżowaniu wymieniono krawężniki i opaskę wokół wyspy centralnej , foto: materiał redakcyjny

W tym tygodniu zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic: Wyszyńskiego, Odrodzenia, Zamoyskiego na skrzyżowanie typu rondo. Obecnie montowane są nowe znaki drogowe, które do czasu wprowadzenia zmian będą zasłonięte czarną folią.

Na jezdni pojawi się nowe oznakowanie poziome w postaci linii i strzałek. Na wlotach skrzyżowania stają duże żółte tablice o treści: "Uwaga! Zamiana Organizacji ruchu"wraz ze znakami "ustąp pierwszeństwa" (A-7) i "nakaz jazdy w ruchu okrężnym" (C-12). W związku ze zmianą organizacji ruchu, wcześniej na tym skrzyżowaniu wymieniono krawężniki i opaskę wokół wyspy centralnej oraz ułożono nową nawierzchnię asfaltową.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do znaków drogowych pionowych i poziomych.

5 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us