Reklama
Reklama

Zamość: Dachowanie na rondzie i kolizja

foto: materiał redakcyjny foto: materiał redakcyjny

Na rondzie im. Honorowych Dawców Krwi doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Dachował Fiat Panda. Niespełna dwie godziny później, w tym samym miejscu, zderzyły się trzy auta.

Kolizje miały miejsce w poniedziałek (04.06.2018).

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 13:39. Jak wstępnie ustalili policjanci, 32-letnia kierująca pojazdem marki KiA, wjeżdżając na rondo, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu 30-letniej kierującej Fiatem Pandą. Uderzony Fiat najechał na krawężnik i dachował. Kierująca i pasażerka wyszły o własnych siłach z pojazdu. Pomoc medyczna nie była potrzebna. Kobieta kierująca KiĄ została ukarana mandatem karnym - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kolejna kolizja miała miejsca tuż przed godziną 15.00.

- 24-letnia kobieta kierująca Oplem nie zachowała bezpieczniej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tym Volkswagena kierowanego przez 36-latka. Uderzony Volkswagen wjechał w tył Toyoty kierowanej przez 42-letniego mężczyznę - powiedziała nam rzeczniczka.

Jak informuje policja, w zdarzeniach nikt nie został ranny. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

6 komentarzy

 • pustak na rondzie
  pustak na rondzie poniedziałek, 04 czerwiec 2018 19:47 Link do komentarza

  Jeżdzę 20 razy dziennie po tym rondzie .NÓŻ SIĘ W RĘKU OTWIERA JAK TE PUSTE BABY NIE MAJĄ POJĘCIA O PRZEPISACH . Wjeżdzacie pustaki na rondo wymuszacie pierwszeństwa nawet sobie często z tego nie zdając sprawy . Nie powiem nie wszystkie - ale większość jesteście puste . Wasze miejsce z daleka od samochodu , przy zlewozmywaku . I precz od auta bo zabijecie siebie , swoje dziecko albo niewinną osobę . ŻEGNAM

 • Melman
  Melman poniedziałek, 04 czerwiec 2018 20:05 Link do komentarza

  Zmień trasę, może przestaniesz być taki nerwowy...

 • Kierowca997
  Kierowca997 poniedziałek, 04 czerwiec 2018 22:43 Link do komentarza

  Prawda jest taka że to rondo napewno nie jest "bezkolizyjnym rondem". Jeśli ustawiasz się na lewym pasie (wewnętrznym), to masz tam stać dopóki na zewnętrznym nie zrobi się miejsce do bezpiecznego odpuszczenia ronda. Idiota zaprojektowal a jeszcze dłupszy wydał zgodę na budowę.

 • Obrycki Paweł
  Obrycki Paweł wtorek, 05 czerwiec 2018 16:50 Link do komentarza

  Widać że jest to Rondo... Honorowych Dawców Krwi.

 • bity w bok
  bity w bok wtorek, 05 czerwiec 2018 20:04 Link do komentarza

  Przepisy dla ludzi czy ludzie dla przepisów...... Prawidłowo znakowanie pozwalało by bez kłopotów interpretować przepisy bez zastawiania sie czyje pierwszeństwo czy jak należny sie poruszać i jaki sie zachować w ruchu . ŹLE oznakowane pozwala na interpretacje przepisów ,na nadużycia,na głupoty na konflikty drogowe , na konflikty uczestników i konflikty z prawem ,A DOBRE POWINNO BYĆ BEZ DYSKUSYJNE .

 • agnieszka
  agnieszka poniedziałek, 11 czerwiec 2018 15:04 Link do komentarza

  Do "pustaka na rondzie" zagoń do garów swoją matkę, żonę i córkę, od innych kobiet trzymaj się z daleka. Mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us