Reklama
Reklama

Pobicie w Zamościu. 45-latek zmarł w szpitalu

foto: archiwum foto: archiwum

Trwa wyjaśnianie okoliczności pobicia 45-latka w Zamościu. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Policjanci do sprawy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn.

Tragedia rozegrała się z piątku na sobotę, przy ulicy Gminnej w Zamościu. 

- Do pobicia doszło około godz. 1 w nocy przy ul. Gminnej - informuje Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowy KMP w Zamościu. - Poszkodowany, 45-letni mieszkaniec Zamościa, został przewieziony do szpitala. Niestety w sobotę rano mężczyzna zmarł. Na razie, nie możemy jednoznacznie stwierdzić, czy mężczyzna zmarł na skutek pobicia. Nie mamy jeszcze opinii biegłego, prowadzone są czynności w tej sprawie - wyjaśnia rzeczniczka. 

Dzisiaj policjanci zatrzymali do sprawy dwóch młodych mężczyzn. - To 24 i 27-letni mieszkańcy Zamościa. Podejrzani nie byli jeszcze przesłuchiwani i nie składali wyjaśnień. Nie wykluczamy kolejnych zatrzymań - informuje  Dorota Krukowska Bubiło.

 

5 komentarzy

 • edek
  edek niedziela, 20 maj 2018 21:48 Link do komentarza

  Czy mężczyzna zmarł na skutek pobicia ? K...wa chyba jakieś kpiny ! Skatowaliście świnie słabego , chorego człowieka . Żegnaj Pestka .

 • Endrju
  Endrju niedziela, 20 maj 2018 22:31 Link do komentarza

  Jak to się stało???

 • KARMA WRACA
  KARMA WRACA poniedziałek, 21 maj 2018 22:51 Link do komentarza

  ...słaby , chory człowiek ??? TO JEST KPINA! jak pod FABIANEM kopał z kolegami człowieka to też był słaby i chory? on chory miał łeb, alkohol wypłukał mu wszystkie szare komórki. KARMA wróciła do niego i wróci do jego kolegów od kieliszka, z którymi katował słabszych. ILE DAŁ DOBREGO , TYLE DO NIEGO WRÓCIŁO! to był cwaniak z kozą w nosie. mocny był w mordzie jak koledzy przy nim byli, bez kolegów chował łeb w piasek jak struś. jego motto życiowe NIE ROBIĆ NIC, MOŻE KTOŚ POSTAWI!

 • Koleżanka
  Koleżanka środa, 23 maj 2018 17:38 Link do komentarza

  Skopany pod Fabianem to też był on, znam go od wielu i wiem jak jest a to że pił to nie twoja sprawa nie pił za twoje pieniądze. A cwaniak to ty jesteś pisząc to po jego śmierci zamiast powiedzieć mu tego w twarz jak jeszcze żył, a najlepiej by było abyś chamskie komentarze zatrzymał dla siebie bo nie wiesz jak było a najwięcej masz do powiedzenia.

 • Z sercem z Zamościem
  Z sercem z Zamościem środa, 30 maj 2018 16:48 Link do komentarza

  Został

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us