Reklama

Zamość: Poszukiwani - zatrzymani

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dwóch mężczyzn poszukiwanych sądowymi listami gończymi zostało zatrzymanych przez policjantów z Zamościa. Na swoim koncie mają włamanie oraz kradzieże. Trafili do zakładu karnego.

- Jeden z mężczyzn 31-latek z gminy Sitno od kilku miesięcy poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Zamościu. Policjanci zauważyli go na terenie Starego Miasta. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Na swoim koncie ma udział w kradzieży z włamaniem. Najbliższy rok, bo tyle wynosi orzeczona kara pozbawienia wolności, spędzi w zakładzie karnym. Drugi mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie gminy Miączyn. 49-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim za niestawianie się do odbycia orzeczonej kary aresztu za dokonane kradzieże. Ponadto 49-latka poszukiwała również tomaszowska prokuratura celem ustalenia miejsca pobytu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us