Reklama
Reklama

70-latek ukradł ... okulary korekcyjne

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci ustalili mężczyznę podejrzewanego o kradzież wartych 600 zł okularów korekcyjnych. Do kradzieży doszło na stacji benzynowej. - Okazało się, że okulary zabrał 70-letni mieszkaniec Zamościa - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

- 27-latek z gminy Szczebrzeszyn pod koniec ubiegłego miesiąca poinformował zamojską policję, że na terenie jednej ze stacji benzynowych w gminie Zamość nieznana osoba wykorzystała jego chwilową nieuwagę i dokonała kradzieży należących do niego okularów korekcyjnych wartości 600 zł. Podjęte przez policjantów z Zamościa działania doprowadziły do ustalenia osoby, która dokonała kradzieży. Okazało się, że okulary zabrał 70-letni mieszkaniec Zamościa - informuje rzeczniczka.

W czwartek mundurowi przeszukali pomieszczenia mieszkalne zajmowane przez 70-latka. Odnaleźli tam skradzione okulary, które wróciły do właściciela. Po wykonanych czynnościach procesowych i przedstawieniu zarzutów 70-latek został zwolniony.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us