Reklama
Reklama

Pijany sprawcą kolizji

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Prawie 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierujący volkswagenem, który uderzył w jadący przed nim pojazd marki Renault. Do zdarzenia doszło w piątkowe przedpołudnie w miejscowości Sitaniec - Wolica.

-Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący volkswagenem 41-letni mieszkaniec powiatu łódzkiego uderzył w jadący przed nim pojazd marki Renault, którym kierował 21-letni mieszkaniec gminy Niemce. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników kolizji. Jak się okazało kierujący volkswagenem w organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu. Został przewieziony do komendy celem wykonania dalszych czynności, a jego pojazd odholowany na parking - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mundurowi za pokwitowaniem zatrzymali kierującemu vw uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us