Reklama
Reklama

Park w Zamościu szykuje się na nowy sezon

Park w Zamościu szykuje się na nowy sezon, foto: archiwum, materiał poglądowy Park w Zamościu szykuje się na nowy sezon, foto: archiwum, materiał poglądowy

W Parku Miejskim w Zamościu trwają przygotowania do sezonu. Ma być pięknie już na majówkę. Do weekendu majowego przygotowywany jest Park Miejski.

- Dokonano już pierwszego koszenia trawników i wapnowano dno stawu. Aktualnie staw napełniany jest wodą do poziomu docelowego. Z konserwacji wróciły fontanny, które zostaną uruchomione na „Zamojską Majówkę”. Na rabatach kwiatowych kwitną tulipany i bratki. W tym roku nasadzenia będą dokonywane jeszcze dwukrotnie.Materiałem hansegrand uzupełniono i wałowano alejki. Odświeżane i malowane są ławki - wylicza Marek Gajewski, pełniący obowiązki rzecznika Urzędu Miasta Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us