Reklama

Rodzice zastępczy poszukiwani

Rodzice zastępczy poszukiwani

Organizator Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu prowadzi akcję promującą rodzicielstwo zastępcze. - Poszukujemy kandydatów na rodziców zastępczych dla dzieci, które pozbawione są własnego domu, potrzebujące miłości i zrozumienia - informuje.

"Rodzina zastępcza to dom dla dzieci, którymi – z różnych powodów – nie mogą opiekować się rodzice biologiczni. Dzieci umieszczane w pieczy zastępczej potrzebują bezpieczeństwa, bliskości, zaufania do osób dorosłych. Jeśli myślisz o stworzeniu dzieciom, których nie mogą wychowywać rodzice biologiczni, prawdziwego domu z kochającą rodziną – Przyjdź! Pomożemy Ci podjąć decyzję! Jeśli są wśród Was, w Waszych kręgach i grupach przyjaciół osoby zainteresowane pomocą dzieciom, pragnące zostać kwalifikowaną rodziną zastępczą gorąco prosimy o przekazanie tego apelu i o kontakt z nami" - informuje placówka.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszane są do siedziby Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu przy ul. Bolesława Prusa 2 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Można również kontaktować się telefonicznie pod numerem 84 627 07 73.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us