Reklama
Reklama

Kto zgubił portfel?

foto:Policja foto:Policja

Zamojscy policjanci poszukują właściciela portfela, który został znaleziony w jednym z zamojskich marketów spożywczych. Można go odebrać w siedzibie zamojskiej jednostki policji.

- W Komendzie Miejskiej Policji w Zamościu czeka na właściciela portmonetka wykonana z tkaniny skóropodobnej w kolorze czarnym. O znalezieniu na terenie sklepu portfelika powiadomił zamojską policję pracownik jednego z marketów spożywczych znajdujących się w Zamościu przy ul. Sadowej. Prawdopodobnie portfelik zgubiła kobieta, która wcześniej w tym sklepie robiła zakupy. Portmonetka została przekazana dzielnicowemu rejonu osiedla Orzeszkowej – Reymonta. Znajduje się w niej pewna kwota pieniędzy - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzecznika zamojskiej policji.

Właściciela zguby prosimy o kontakt z zamojską jednostką policji, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00, tel. 84 677-13-22.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us