Reklama
Reklama

Hitchcock, „mistrzyni marzeń” i Coldplay

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Wielkimi krokami zbliża się maj. To miesiąc, na który z niecierpliwością czekają studenci PWSZ w Zamościu, bo właśnie wtedy odbywają się Zamojskie Juwenalia. Atmosferę podgrzewa gazeta „Skafander”, która w najnowszym wydaniu pisze o atrakcjach juwenaliowych i zachęca do zabawy. W nowym numerze znajdziemy także obszerny wywiad z rektorem PWSZ dr hab. Andrzejem Samborskim, który opowiada o atutach zamojskiej uczelni.

W rubryce „Studenci z pasją” gazeta prezentuje tym razem Michała Dudzińskiego, syna Pawła Dudzińskiego, twórcy słynnego Teatru „Performer”, który przez wiele lat funkcjonował w Zamościu. Michał idzie w ślady ojca, jeśli chodzi o rozwijanie pasji teatralnej (ale także muzycznej), czego przykładem był niedawny spektakl „(Nie)pokój Piłata”.

Ponadto autorzy „Skafandra” piszą m.in. o fobiach Alfreda Hitchcocka, o pewnej „Mistrzyni Marzeń” i pewnym zabawnym Szkocie z grupy Coldplay. Redakcja przypomina także o trwającym konkursie Miss Skafandra, do którego można się zgłosić do 25 kwietnia.

Zachęcamy do lektury!

Skafander nr 5 (111) do pobrania

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us