Reklama

Każda dziewczyna dostanie nagrodę!

Do konkursu zgłosiły się już pierwsze kandydatki, foto: materiał nadesłany Do konkursu zgłosiły się już pierwsze kandydatki, foto: materiał nadesłany

Gazeta „Skafander” zaprasza uczennice szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie Miss Skafandra. W tym roku wyboru najpiękniejszej uczennicy z regionu dokona jury. Zwyciężczynię poznamy 11 maja podczas koncertu juwenaliowego, organizowanego przez PWSZ w Zamościu.

Jedną z nagród jest sesja fotograficzna, którą wykona fotograf Szymon Łyciuk, redaktor portalu Ezamosc.pl. Ponadto każda dziewczyna, która zgłosi się do konkursu, otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci zabiegu ufundowanego przez gabinet kosmetyczny „Toskhana” w Zamościu.

Do konkursu zgłosiły się już pierwsze kandydatki z Zamościa: Emilia Żarnowska (III LO), Agnieszka Majewska (Ekonomik), Sylwia Zielonka (II LO), Joanna Jarosz (I LO), Ilona Potoczna (Rolniczak) i Ilona Koczwara (Rolniczak).

Zgłoszenia są przyjmowane do 25 kwietnia. Dziewczyny, które chcą wziąć udział w konkursie, są proszone o przesłanie na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dwóch swoich zdjęć wraz z następującymi informacjami: imię i nazwisko, szkoła, kilka słów o sobie / zainteresowania / marzenia. Zachęcamy do udziału!

Regulamin Konkursu Miss Skafandra 2018

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us