Reklama

5 mln na remont zamojskiego OHPu

Konferencja prasowa, podczas której przekazane zostały informacje o pozyskaniu środków finansowych na inwestycje w OHP, foto: materiał nadesłany Konferencja prasowa, podczas której przekazane zostały informacje o pozyskaniu środków finansowych na inwestycje w OHP, foto: materiał nadesłany

Na ponad 5 milionów złotych opiewa projekt remontu obiektów Ochotniczego Hufca Pracy w Zamościu. To już kolejne środki finansowe dla placówki.

W ramach inwestycji zrealizowana zostanie termomodernizacja budynków, pojawi się instalacja fotowoltaiczna, zakupione zostanie wyposażenie dwóch nowych pracowni zawodowych, gdzie młodzież będzie mogła się kształcić w dwóch nowych zawodach tj. mechanik pojazdów samochodowych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Kompleksową modernizację mają również przejść internat, stołówka i warsztaty.

Prace budowlane rozpoczną się już w maju bieżącego roku.

Przypomnijmy, że OHP Zamość w 2016 r. otrzymał dofinansowanie na remont budynku internatu, z którego korzysta młodzież ucząca się w szkołach zawodowych na terenie miasta Zamość, z którymi Hufce mają podpisaną umowę. Środki pieniężne na w/w remont w kwocie 100 tys. zostały przekazane przez Komendanta Głównego OHP w Warszawie. Dodatkowo, także w 2016 roku, Lubelska Wojewódzka Komenda OHP w Lublinie przekazała kwotę ok. 250 tys. zł  na wsparcie działalności ośrodka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us