Reklama
Reklama

Uwaga kierowcy: Ogromne utrudnienia na Wyszyńskiego

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Wyszyńskiego w Zamościu. Zamknięta została jedna nitka ulicy Wyszyńskiego. Występują tam duże utrudnienia w ruchu.

Przypomnijmy, w miejscu skrzyżowania ulic Wyszyńskiego i Prostej powstanie rondo. Od dzisiaj wprowadzono pierwszy etap czasowej organizacji ruchu.

– W pierwszej kolejności przewidziano wyłączenie odcinka południowego jezdni, od wjazdu na teren komendy policji do wysokości ul.Kiepury. Na drugiej nitce wprowadzony będzie ruch dwukierunkowy, powstanie też tymczasowy pas betonowy -informuje Marcin Nowak, dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu. - Rozłożenie prac na dwa etapy umożliwi realizację inwestycji pod ruchem pojazdów, bez konieczności całkowitego zamknięcia drogi - dodaje.

Apelujemy do kierowców o zachowanie na tym odcinku szczególnej ostrożności, stosowanie się do oznakowania oraz poleceń osób kierujących ruchem.

Przypomnijmy, że w ramach tej samej inwestycji powstaje też łącznik pomiędzy ulicami Karola Namysłowskiego, a ul. Prostą.

Prace mają być wykonane do końca sierpnia tego roku

2 komentarzy

  • kierowca z Zamościa
    kierowca z Zamościa czwartek, 05 kwiecień 2018 09:26 Link do komentarza

    Takich brudnych ulic jak w Zamościu jak teraz to nigdzie nie ma. W innych miastach urządzenia czyściły ulice przed Świętami.

  • Jożin
    Jożin piątek, 06 kwiecień 2018 07:20 Link do komentarza

    Jezu, kiedy wy wreszcie przestaniecie z tym hejtem. Wczoraj byłem w Lublinie, przedwczoraj w Warszawie. Syf niesamowity. Ale jak ma być, gdy w święta leżał jeszcze śnieg? To co, mieli lodowisko zamiatac?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us