Reklama

Zamość: Passat wypadł z drogi, kierowca zniknął

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do zdarzenia doszło w niedzielę na ulicy Bohaterów Monte Cassino w Zamościu. Volkswagen Passat wypadł z drogi i ściął drzewko. Kierowca uciekł.

- O zdarzeniu powiadomili nas świadkowie, którzy widzieli całe zajście - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, okazało się, że kierowca zostawił rozbity pojazd i oddalił się z miejsca. Świadkowie nie potrafili podać dokładnego rysopisu kierowcy. Policjanci ustalili dane właściciela pojazdu. Auto zarejestrowane było na jednego z mieszkańców gminy Nielisz, ale kiedy policjanci dotarli do niego, ten zeznał, że auto sprzedał mężczyźnie z Zamościa. W miejscu zameldowania nowego właściciela również nie udało się znaleziono kierowcy - relacjonuje rzeczniczka.

Auto zostało zabezpieczone. Policja zajęła się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us