Kobiety "Skafandra"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Podczas gdy w kinach lecą „Kobiety mafii”, to w Zamościu ukazał się już nowy „Skafander” w dużej mierze poświęcony kobietom. Jak informuje gazeta, w tym roku na juwenaliach PWSZ w Zamościu wystąpi popularna wokalistka Sarsa. Koncert organizowany przez uczelnię odbędzie się tradycyjnie na Rynku Wielkim na zamojskiej starówce.

Ponadto „Skafander” pisze o młodych zdolnych studentkach z pasją. Ola Suchodolska swój talent wokalny wykorzystuje w trzech różnych zespołach, a Emilia Rechul jest dobrze zapowiadającą się sztangistką Agrosu Zamość. W gazecie znajdziemy również teksty autorstwa samych kobiet. Izabela Żółcińska pisze o zaletach jeździectwa, Aleksandra Baranowicz i Pati Maczyńska zachęcają do podróżowania, Ilona Skiba przybliża feminizm, a Paulina Stanibuła podaje przepis na fit pizzę. O kobietach piszą także mężczyźni… Piotr Cis wspomina przedwcześnie zmarłą piosenkarkę Christinę Grimmie, Kamil Zając opisuje sytuację kobiet w Indiach, a Bartłomiej Patron dotyka kobiecych włosów.

Zachęcamy do lektury nowego „Skafandra” wszystkich niezależnie od płci!

Skafander nr 3 (109) do pobrania

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us