Reklama

Paczka dla Gowina

foto: Nowoczesna Zamość foto: Nowoczesna Zamość

Członkowie zamojskich struktur partii .Nowoczesna szykują paczkę świąteczną dla wicepremiera Jarosława Gowina. Polityk w rozmowie z Konradem Piaseckim w Radiu ZET, przyznał, że kiedy był w rządzie PO-PSL, pensja nie wystarczała na bieżące wydatki.

"Nowoczesna Zamość przygotowuje świąteczną paczkę żywnościową dla wicepremiera Gowina, któremu jak słyszymy nie starcza do pierwszego. Rolnicza Zamojszczyzna, otwarta na inwestorów z mieszkańcami chętnymi do pracy, dzieli się tym co ma najlepsze - zdrową i smaczną żywnością. Gdyby sytuacja nie zmieniła się do przyszłych świąt może Pan na nas liczyć. Mamy nadzieję, że wicepremier kosztując naszych regionalnych produktów, pomyśli o wsparciu inwestycyjnym dla naszego regionu. " - napisali na facebookowym profilu członkowie zamojskiej .Nowoczesnej.

2 komentarzy

  • ja
    ja czwartek, 01 marzec 2018 07:13 Link do komentarza

    Niech wyślą panu Kijowskiemu jemu zbiórka (kilkanaście tys.) wystarczyła tylko na ogarnięcie Wigilii.

  • cyniczny
    cyniczny czwartek, 01 marzec 2018 08:51 Link do komentarza

    ci co robia paczki chyba nie zrozumieli. przeciez mowil wyraznie kiedy byl za rzadow po-psl mu nie wystarczalo, teraz mu wystarcza wiec nie bardzo rozumiem po co te paczki chyba ze wysla mu je wehikułem czasu, panowie słuchajcie ze zrozumieniem, zreszta teraz pensie politykow a zwlaszcza nagrody sa wieksze wiec teraz napewno mu starcza, ten rzad pis jakis dziwny sobie przyznaje nagrody w tysiącach a emerytom podwyzki w złotówkach

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us