Reklama

Żywy łańcuch serc dla Igora

Igor potrzebuje pomocy, foto: http://corinfantis.org/podopieczni/60-planowe-zabiegi/617-igor-kotowski Igor potrzebuje pomocy, foto: http://corinfantis.org/podopieczni/60-planowe-zabiegi/617-igor-kotowski

Igor Kotowski urodził się z poważną wadą serca. Chłopiec przeszedł już dwie operacje, przed nim trzecia, bardzo kosztowna. Pieniądze na ten cel zbierane będą 15 i 16 lutego w zamojskiej Szkole Podstawowej Nr 8. Uczniowie placówki utworzą w szkole "Żywy łańcuch serc", aby uratować to małe serduszko. Happening odbędzie się w piątek (16 lutego) o godzinie 10.40. 

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie "Ósemki" zachęcają do udziału w akcji "Serca dla serca", organizowanej dla podopiecznego fundacji na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis - Igora Kotowskiego z Zamościa.

Igor w grudniu skończył 2 lata. Przeszedł już dwie poważne operacje. Czeka go kolejna, kosztuje ponad 35 tys euro. Dobra informacja jest taka, że brakuje już zaledwie ponad 3 tysiące złotych. Operację zaplanowano na I kwartał tego roku, w Niemczech. Będzie to najważniejsza spośród wszystkich trzech jakie planowane są dla dzieci właśnie z tzw. sercem jednokomorowym.

Więcej o historii Igora można przeczytać na stronie http://corinfantis.org/podopieczni/60-planowe-zabiegi/617-igor-kotowski.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us