Reklama
Reklama

Zamość: Próbowali okraść właścicieli kantoru. Gruzin i Rosjanin zatrzymani po policyjnym pościgu

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, foto: Policja Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, foto: Policja

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w Zamościu. Był napad na właścicieli kantoru, ucieczka i policyjny pościg. Sprawcy to 32-letni obywatel Gruzji oraz 46-letni obywatel Rosji. Obaj zostali tymczasowo aresztowani.

Do zdarzenia doszło ubiegłą środę w Zamościu. Jak informuje policja, usiłowano dokonać rozboju na właścicielach jednego z zamojskich kantorów wymiany walut. Sprawcom nie udało się ukraść gotówki.

- Przestępcy uciekli samochodem marki Audi a właściciel natychmiast zawiadomił policję. Mundurowi już po kilku minutach od zgłoszenia na jednej z zamojskich ulic zauważyli pojazd opisywany przez właściciela kantoru. Jednak pomimo wyraźnych sygnałów wydawanych przez mundurowych kierujący nie zatrzymał się do kontroli. Uciekinierzy jadąc niejednokrotnie pod prąd ulicami Zamościa kierowali się w stronę Lublina. Mundurowi rozpoczęli pościg. W miejscowości Udrycze uciekinierzy zostali zatrzymani. Okazało się, że są to dwaj mężczyźni – 32-letni obywatel Gruzji oraz 46-letni obywatel Rosji - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za usiłowanie rozboju oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej odpowiedzą przed sądem. Wczoraj Sąd Rejonowy w Zamościu na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

3 komentarzy

 • ^_^
  ^_^ niedziela, 11 luty 2018 07:49 Link do komentarza

  skoro nie podaja kwoty to pewnie malo ukradli, dla przykładu celnicy zawsze podaja ile tysiecy sztuk papierosow, (potem sie czlowiek zastanawia ile to paczek :D)

 • zukosa
  zukosa niedziela, 11 luty 2018 11:01 Link do komentarza

  czy ty nie umiesz czytać? wyraźnie jest : "usiłowano dokonać rozboju na właścicielach jednego z zamojskich kantorów wymiany walut. Sprawcom nie udało się ukraść gotówki."

 • do zukosa
  do zukosa niedziela, 11 luty 2018 11:32 Link do komentarza

  polecam elementarz, od tego zacznij swoją edukację, potem pouczaj innych!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us