Reklama
Reklama

Włamanie do samochodu. Policja ma podejrzanych

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia, foto: Policja Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia, foto: Policja

Policja zatrzymała mężczyzn podejrzanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do samochodu zaparkowanego na ul.Oboźnej w Zamościu. To trójka mieszkańców miasta w wieku od 21 do 28-lat. Dwaj z nich, to osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia kary pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce ubiegłej nocy w Zamościu na jednym z parkingu przy ul. Oboźnej.

- Tuż po godzinie 1:00 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację, że doszło do kradzieży z włamaniem do zaparkowanego tam pojazdu marki Fiat. Jak ustalili policjanci sprawca przedostał się do wnętrza samochodu wybijając szybę w drzwiach przednich. Z wnętrza zabrał przedmioty osobiste właściciela pojazdu. Szybka reakcja zamojskich mundurowych doprowadziła do tego, że już po kilkunastu minutach od zgłoszenia trzej mężczyźni podejrzewani o dokonanie włamania zostali zatrzymani. Są to mieszkańcy Zamościa w wieku od 21 do 28 lat. Ponadto jak się okazało jeden z zatrzymanych mężczyzn poszukiwany był również trzema listami gończymi wydanymi przez zamojski Sąd oraz prokuraturę w celu ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej dokonane przestępstwa kradzieży z włamaniem. Wymiar sprawiedliwości poszukiwał również drugiego z zatrzymanych - z uwagi na konieczność ustalenia jego miejsca pobytu - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Trzej panowie zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszą zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us