Reklama

Stacje Statoil w Zamościu zmieniają nazwę na Circle K

Circle K obecna jest w ponad 20 krajach na całym świecie, foto: materiał nadesłany Circle K obecna jest w ponad 20 krajach na całym świecie, foto: materiał nadesłany

1 lutego rozpoczyna się zmiana marki stacji Statoil na Circle K w Zamościu. Wydarzenie to jest częścią ogólnopolskiego procesu, który docelowo obejmie sieć stacji na terenie całego kraju. W ten sposób zamojskie stacje staną się częścią międzynarodowej sieci Circle K obecnej w ponad 20 krajach na całym świecie.

– Zmiana nazwy to bardzo ważny moment w historii naszej firmy, który chcemy świętować wspólnie z naszymi klientami. Polska dołącza właśnie do grona ponad 20 krajów w Europie i na całym świecie, w których marka Circle K funkcjonuje z dużym powodzeniem już od wielu lat. Możemy zapewnić, że pod nową marką oferta produktowa naszych stacji zachowa swoją dotychczasową jakość, do której polscy kierowcy zdążyli się już przyzwyczaić – mówi Rafał Droździak, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

W Europie marka Circle K widnieje już na stacjach paliw w Skandynawii (Norwegia, Szwecja i Dania) oraz w państwach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia). Zmiana logotypu na stacjach w Polsce nie będzie miała wpływu na obowiązujące umowy z klientami, partnerami, czy dostawcami firmy, a na stacjach będzie nadal pracował ten sam zespół pracowników.

Harmonogram otwarć poszczególnych stacji Circle K w Zamościu: 1 lutego – stacja przy ul. Peowiaków 9A, 2 lutego – stacja przy ul. Wyszyńskiego 24. Przewidziano rabaty podczas otwarcia.

18 komentarzy

  • Melman
    Melman czwartek, 01 luty 2018 12:30 Link do komentarza

    Wow!!!

  • ciekawy
    ciekawy czwartek, 01 luty 2018 12:52 Link do komentarza

    o ile tansze jest paliwo w dniu otwarcia? tankowal ktos?

  • Januszek
    Januszek czwartek, 01 luty 2018 14:03 Link do komentarza

    jak wyrobisz se karte to dostaniesz 15 gr na litrze

  • Zamość ceni jakość paliw
    Zamość ceni jakość paliw środa, 07 luty 2018 08:49 Link do komentarza

    Najlepsze i tanie paliwa w Zamościu są na Stacji Pogotowia Ratunkowego na ul. Starowiejskiej

  • Zamojski Taksówkarz
    Zamojski Taksówkarz czwartek, 08 luty 2018 09:43 Link do komentarza

    Potwierdzam, że bardzo dobre paliwo mają na stacji pogotowia ratunkowego na Starowiejskiej. Z mojego doświadczenia ok. 10% więcej kilometrów przejeżdża się na zbiorniku paliwa.
    Na tej stacji tankują się karetki pogotowia, tam jest zawsze dobre paliwo.

  • Właściciel busów
    Właściciel busów czwartek, 08 luty 2018 14:44 Link do komentarza

    Paliwo ze stacji pogotowia, jest super. Jest moc, małe spalanie. Polecam!!!

  • Zmechanizowany rolnik
    Zmechanizowany rolnik czwartek, 08 luty 2018 16:52 Link do komentarza

    Tankowałem już na większości stacji paliw w Zamościu i okolicach, ale tak dobrego paliwa i w zawsze w dobrych cenach jak na stacji Pogotowia nie tankowałem. Mam ponad 40 hektarów kupuję bardzo duże ilości i od dłuższego czasu tylko tam. Nigdy się nie zawiodłem

  • kierowca z Zamościa
    kierowca z Zamościa piątek, 09 luty 2018 10:18 Link do komentarza

    Już od dawna tankuję dobre paliwo tylko na stacji Pogotowia Ratunkowego.
    Nie przepłacam za logo koncernów w cenie paliwa.

  • Kierowca Formuły 1
    Kierowca Formuły 1 piątek, 09 luty 2018 21:24 Link do komentarza

    Ja też tankuję na stacji Pogotowia Ratunkowego. Polecam.

  • zukosa
    zukosa sobota, 10 luty 2018 16:02 Link do komentarza

    możecie wyrzucić te reklamówki :D jak już ktoś chciał spamować to powinien próbować zmieniać styl :D

  • do zukosa
    do zukosa sobota, 10 luty 2018 20:19 Link do komentarza

    Dobra jakość paliw na stacji pogotowia obroni się sama bez reklamy. Koszty reklam znanych firm paliwowych przecież są w cenie i tak bardzo drogiego w Polsce paliwa. Trochę edukacji: "Spamować... hmm... jakby to wytłumaczyć. No, to dam przykład: Użytkownik ciągle wysyła link do swojego pytania w każdej odpowiedzi, zamiast udzielić sensownej rady"

  • zukosa
    zukosa niedziela, 11 luty 2018 01:05 Link do komentarza

    paliwo nie idzie? :D

  • do zukosa
    do zukosa niedziela, 11 luty 2018 07:46 Link do komentarza

    nie idzie, chyba tobie, zazdrość to cecha negatywna :)))
    nie mamy konkurencji w Zamościu!

  • zukosa
    zukosa niedziela, 11 luty 2018 10:59 Link do komentarza

    czyli miałem racje, sami siebie oceniacie? faktycznie - jestescie bezkonkurenyjni :D sukcesów życzę :)

  • do zukosa
    do zukosa niedziela, 11 luty 2018 11:30 Link do komentarza

    Miarą naszego sukcesu wielu zadowolonych klientów, którzy piszą swoje komentarze. Komentarze "zukosa", świadczą o autorze. O twojej stacji nie piszą, porażka blisko :)))

  • zukosa
    zukosa niedziela, 11 luty 2018 12:06 Link do komentarza

    a świstak siedzi i zawija je w ...... - tak trzymać! :D

  • do zuokosa
    do zuokosa niedziela, 11 luty 2018 12:19 Link do komentarza

    zawijaj się, zawijaj... :)))

  • Zamość Miasto Idealne
    Zamość Miasto Idealne niedziela, 11 luty 2018 12:22 Link do komentarza

    Stacja paliw Pogotowia Ratunkowego, najlepsze paliwa w Zamościu.