Reklama

W niedzielę 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [WIDEO]

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

550 wolontariuszy z naszego regionu będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla "wyrównania szans w leczeniu noworodków". Już jutro, 14 stycznia odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaplanowano m.in. koncerty, występy, loterie i licytacje.

Już po raz kolejny lokalny sztab WOŚP ma swoją główną siedzibę w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Nowością jest, że w tym roku główne działania będą się odbywały na terenie Galerii Handlowej Twierdza w Zamościu i tam też zobaczyć będzie można tych wszystkich, którzy w tym dniu zechcą uświetnić swoimi występami wielki finał. Będzie też koncert w Zamojskim Domu Kultury.

Zamojski sztab organizuje również Dzień Dawcy Szpiku pod hasłem: „I Ty możesz komuś uratować życie. Zostań Dawcą szpiku. To proste!”. Zapraszamy więc wszystkie osoby zainteresowane ideą Fundacji DKMS do punku pomagającego rejestrować potencjalnych Dawców szpiku, który mieścił się będzie w siedzibie MDK.

Licytacja darów przekazanych przez darczyńców odbędzie się w Galerii Twierdza, od godziny 11:00 przez cały dzień. Do wylicytowania jest miedzy innymi: francuski szampan – limitowana edycja z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej FRANCJA 1998 rok, koszulka Reprezentacji Polski z podpisami Mistrzów Świata w piłce siatkowej z 2014 roku, oficjalna moneta UEFA EURO 2012 czy voucher o wartości 2 tys.zł na usługi wideofilmowania przekazany przez firmę DeltaPix.

O 20:00 imprezę zwieńczy "Światełko do nieba”, czyli pokaz fajerwerków.

Media

2 komentarzy

  • darczyńca
    darczyńca niedziela, 14 styczeń 2018 12:48 Link do komentarza

    Pomyśleć, że przez tyle lat omijałem ich szerokim łukiem. Chyba "dobra zmiana" była potrzebna żebym w końcu wrzucił coś do puszki Owsiaka.

  • agrafka
    agrafka niedziela, 14 styczeń 2018 15:03 Link do komentarza

    Proszę, pamiętajcie też o Marlenie, pomoc bezpośrednia też ma znaczenie! https://www.siepomaga.pl/marlenakrol

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us