Reklama
Reklama

Szkoleniowy styczeń w zamojskim ZUS

Szkoleniowy styczeń w zamojskim ZUS, foto: archiwum Szkoleniowy styczeń w zamojskim ZUS, foto: archiwum

Elektroniczne zwolnienia lekarskie, zmiany w opłacaniu składek i najważniejsze informacje dla początkującego przedsiębiorcy. To tematy szkoleń dla lekarzy i przedsiębiorców, które odbędą się w zamojskim ZUS między 9 a 12 stycznia.

9 stycznia Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza przyszłych lub początkujących przedsiębiorców. Na szkoleniu „Pakiet nowego przedsiębiorcy” dowiedzą się, jak opłacać i rozliczać składki, jak wypełniać dokumenty ubezpieczeniowe i przesyłać je przez internet. 10 stycznia organizatorzy opowiedzą o zmianach w ubezpieczeniach społecznych, jakie weszły w życie 1 stycznia – przede wszystkim o zasadach rozliczania wpłat, które wpływają na indywidualne numery rachunków składkowych.

11 stycznia ZUS zaprasza lekarzy na spotkanie o elektronicznych zwolnieniach lekarskich. Przedstawiciel instytucji wyjaśni, jak je wystawiać. Zaprezentuje też nową metodę podpisywania takich elektronicznych zwolnień, czyli bezpłatny certyfikat ZUS. Dzień później, 12 stycznia odbędzie się szkolenie o obsłudze elektronicznych zwolnień lekarskich, ale tym razem dla pracodawców.

Wszystkie szkolenia zaczynają się o godzinie 10.00. Odbędą się w sali konferencyjnej zamojskiego inspektoratu ZUS przy ul. Kiepury 2. Zapisy pod numerem telefonu 84 639 60 95 oraz e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowy plan szkoleń można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us