Reklama
Reklama

Urządzenia elektryczne i hydrauliczne ukrył pod kurtką

Złodziej został zatrzymany przez pracownika ochrony i przekazny policji, foto: archiwum ezamosc.pl Złodziej został zatrzymany przez pracownika ochrony i przekazny policji, foto: archiwum ezamosc.pl

Za kradzież urządzeń elektrycznych i hydraulicznych odpowie 35-letni mieszkaniec gminy Zamość. Mężczyzna wyszedł ze sklepu budowlanego nie płacąc za towar o łącznej wartości ponad 1350 zł. Został zatrzymany przez pracownika ochrony.

- Wczoraj tuż po godzinie 13:00 dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło w jednym z marketów budowlanych mieszczących się w Zamościu przy ul. Dzieci Zamojszczyzny. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że 35-letni mieszkaniec gminy Zamość przechadzając się po sklepie z półek wziął videofon, zawory hydrauliczne, termometry oraz inne urządzenia elektryczne na łączną kwotę ponad 1350 zł. Towary te ukrył pod kurtką i bez zamiaru płacenia za nie przekroczył linię kas i wyszedł z marketu. Mężczyzna ze skradzionymi rzeczami został ujęty przez pracownika ochrony tuż po wyjściu ze sklepu - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej policji. 

Przedmioty wróciły na sklepowe półki. Sprawca kradzieży trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież grozi mu do lat 5 więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us