Reklama

Świeć się! Głosowanie dobiega końca

Laureatem zeszłorocznej edycji został Zamość, fot. Paweł Nowak Laureatem zeszłorocznej edycji został Zamość, fot. Paweł Nowak

Tylko do 2 stycznia głosować można w wojewódzkim etapie Plebiscytu Miast 9. edycji akcji „Świeć się z Energą”. Aktualnie prowadzi Zamość, przed Modliborzycami, Puławami, Tomaszowem Lubelskim, Lublinem, Kraśnikiem i Łęczną.

Każde z 16 miast - zwycięzców wojewódzkich - otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł z przeznaczeniem na cele dobroczynne i zakwalifikuje się do wielkiego finału ogólnopolskiego. Rywalizacja w drugim etapie plebiscytu, obok zmagań o tytuł „Świetlnej stolicy Polski”, toczyć się będzie także o dodatkową nagrodę charytatywną o wartości 40 000 zł.

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej SwiecSie.pl. Przypomnijmy, że laureatem zeszłorocznej edycji został Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us