Reklama

Zamość: Sylwester pod pałacem [WIDEO] Wyróżniony

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Nie masz jeszcze pomysłu na sylwestrowy wieczór? Prezydent Zamościa zaprasza na plenerową imprezę pod Pałacem Zamoyskich. Wystapią Łzy, Exelent i Mus. Będzie też pokaz fajerwerków.

Imprezę sylwestrową organizuje Urząd Miasta. Wydarzenie odbędzie się na placu przed Pałacem Zamoyskich (do niedawna siedziba sądu), a nie jak było dotychczas na Rynku Wielkim. Powodem jest instalacja świetlna, która pojawiła się na dwóch kwartach rynku.

Sylwester rozpocznie o 21.00 występ zespołu Mus. Godzinę później na scenie zobaczymy zespół Exelent. O 22.40 wystąpi gwiazda wieczoru - zespół Łzy. Tuż przed północą życzenia zgromadzonym złoży prezydent miasta. Tradycyjnie o 00.00 rozpocznie się pokaz fajerwerków. Po północy przed publicznością wystąpią ponowie Łzy i Exelent.

Impreza zakończy się o 1.00.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us