Reklama

Reklama

Szlachetna Paczka w Zamościu, 27 rodzin otrzyma pomoc

27 rodzin otrzyma pomoc, foto: archiwum 27 rodzin otrzyma pomoc, foto: archiwum

W najbliższy weekend (9-10 grudnia) odbędzie się zamojski finał Szlachetnej Paczki. - Będziemy przyjmować paczki od darczyńców i przekazywać je rodzinom - informuje Diana Konior z zamojskiej drużyny Szlachetnej Paczki.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja dzięki której pomoc dociera do konkretnych rodzin, znajdujących się w trudnej sytuacji.

- W tym roku w naszym rejonie pomoc otrzyma 27 rodzin - informuje Diana Konior. - Dzięki hojności darczyńców udało się przygotować okazałe paczki. Są w nich m.in. lodówki, piecyki gazowe, meble, odzież, środki czystości, żywność, choinka i ozdoby świąteczne, a nawet naprawa dachu - wylicza.

Na sobotę zaplanowano pakowanie prezentów. - O godzinie 14 spotykamy się wraz z darczyńcami na wspólne pakowanie prezentów dla rodzin. Akcja odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Lwowskiej. Wolontariuszy Szlachetnej Paczki i darczyńców wspierać będą radni Młodzieżowej Rady Miasta - informuje Diana Konior.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us