Reklama

Reklama

Co robią piękne dziewczyny?

Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany Jest nowy Skafander, foto: materiał nadesłany

Gdzie znajduje się roztoczańskie Stonehenge i czemu służyło? Czym jest nowo otwarte Akwarium w Krasnymstawie? O czym powinny pamiętać kobiety w ciąży? To wszystko znajdziemy w nowym numerze „Skafandra”.

Na łamach gazety akademickiej wykładowca PWSZ w Zamościu dr Krzysztof Okapa dzieli się swoimi refleksjami o sporcie akademickim i ogólnopolskim, a o tym, jak wygląda praca dziennikarza opowiada Wojciech Demusiak z portalu Onet.pl. Ponadto „Skafander” śledzi poczynania pięknych kobiet – Vicemiss PWSZ, która wystąpiła ostatnio w teledysku, oraz Miss Skafandra, która wygrała konkurs dla blogerów.

Gazeta znana jest także z tego, że prezentuje twórczość fotograficzną i literacką młodych osób – w tym numerze Karolina Dębowczyk i Gutkowe Dykteryjki. Znajdziemy też cenne informacje o pożyczkach i darowiznach w najbliższej rodzinie.

Zachęcamy do lektury! Skafander nr 13 do pobrania

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us