Reklama

Reklama

Gm. Łabunie: Nielegalna uprawa konopi w domu 25-latka

25-latek został osadzony w policyjnym areszcie, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe 25-latek został osadzony w policyjnym areszcie, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Zamojscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Sadzonki uprawiane były w specjalnie wykonanym boksie z odpowiednim oświetleniem i wyposażeniem. 25-letni właściciel odurzających roślin został zatrzymany w policyjnym areszcie.

- Policjanci wydziału kryminalnego zamojskiej komendy sprawdzając wcześniej uzyskane informacje dokonali przeszukana pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 25-letniego mieszkańca gminy Łabunie. W trakcie przeszukania ujawnili i zabezpieczyli boks wykonany z płyt kartonowo – gipsowych, w którym uprawiane były konopie inne niż włókniste. W boksie znajdowała się instalacja elektryczna służąca do naświetlania, duże doniczki przeznaczone do uprawy oraz małe służące do rozsady -wylicza Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. - Poza akcesoriami wykorzystywanymi do uprawy konopi policjanci zabezpieczyli również ponad 23 g suszu marihuany. Jak się okazało właściciel uprawy był również osobą poszukiwaną przez instytucje Wielkiej Brytanii do ustalenia miejsca pobytu - dodaje. 

25-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

2 komentarzy

  • Leidimama66
    Leidimama66 sobota, 02 grudzień 2017 22:26 Link do komentarza

    Piękny i pomysł. Myślę, że wszyscy się zachwycą

  • Jan
    Jan sobota, 02 grudzień 2017 22:30 Link do komentarza

    Co oznacza "poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu" ?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us