Reklama

Reklama

Pow. Krasnystaw: Napad jak z sensacyjnego filmu. Sprawcy są na wolności

W audi uderzył jadący z przeciwka osobowy mercedes, foto: Policja W audi uderzył jadący z przeciwka osobowy mercedes, foto: Policja

Sceny jak z sensacyjnego filmu rozegrały się dziś rano w Łopienniku Górnym (pow. krasnostawski). Sprawcy wjechali autem w audi, pobili kierowcę i skradli mu sporą sumę pieniędzy.

Do zdarzenia doszło około godziny ósmej.

Jak informuje policja, audi podróżował mężczyzna wraz z żoną. W pewnym momencie w auto uderzył jadący z przeciwka osobowy mercedes. Chwilę później za rozbitym samochodem małżeństwa zatrzymał się renault, z którego wybiegło kilku mężczyzn. Pobili kierowcę audi a następnie zabrali mu torbę z pieniędzmi. Była to gotówka w różnych walutach.

Sprawcy odjechali renault, którego porzucili w miejscowości Łopiennik Nadrzeczny. Dalszą ucieczkę kontynuowali dwoma samochodami, były to prawdopodobnie osobowa mazda koloru srebrnego i granatowy mercedes typu kombi z charakterystycznymi srebrnymi listwami na bokach.

Policja apeluje do osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie 575-62-10 lub 997.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us