Reklama

10 tysięcy tabletek na potencję na zamojskiej poczcie

W 2 paczkach znajdowało się ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję, foto: KAS Lublin W 2 paczkach znajdowało się ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję, foto: KAS Lublin

Ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję znaleźli funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w przesyłkach w zamojskim oddziale Poczty Polskiej. Wartość medykamentów oszacowano na ponad 140 tys.zł. 

- 3 listopada funkcjonariusze Referatu Realizacji w Zamościu przeprowadzili kontrolę przesyłek pocztowych w sortowni miejscowego oddziału Poczty Polskiej -informuje Michał Naklicki z Izby Administracji Skarbowej w Lublinie. - W wyniku podjętych działań wykryli w 2 paczkach ponad 10 tys. sztuk tabletek i preparatów na potencję (m.in. „Malagra”, „Tadalafil”, „Kamagra”) o łącznej wartości około 142,2 tys. zł. - dodaje. 

Sprawa została przekazana do organów ścigania. Trwa ustalanie nadawcy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us