Reklama

Reklama

Zamość, Krasnobród: Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej Wyróżniony

Organizatorem Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, foto: materiał nadesłany Organizatorem Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu, foto: materiał nadesłany

II Forum Turystyki Medycznej i Prozdrowotnej odbędzie się w dniach 18-19 października w Krasnobrodzie i Zamościu. Konferencja jest skierowana do przedstawicieli uzdrowisk krajowych i zagranicznych, placówek medycznych, szpitali, organizacji turystycznych, przedstawicieli samorządów, którzy realizują strategię rozwoju w dziedzinach turystyki medycznej i prozdrowotnej.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu. Jak informuje LKB, polski rynek usług medycznych zwiększa się każdego roku a turystyka medyczna ma szansę stać się także jedną ze specjalności Lubelszczyzny, czemu sprzyja jakość i innowacyjność metod leczenia oferowanych przez regionalne placówki oraz łatwość dostępu do informacji. Jest to druga edycja konferencji, ubiegłoroczna odbyła się w Nałęczowie.

- W gronie prelegentów – ekspertów i doświadczonych praktyków z branży medycznej i turystycznej – porozmawiamy o szansach i wyzwaniach jakie niesie turystyka medyczna dla Roztocza, zwrócimy uwagę na różne aspekty funkcjonowania uzdrowisk i placówek medycznych w kontekście rozwoju turystki medycznej i prozdrowotnej m.in. na oczekiwania turysty zagranicznego, standardy usług w medycynie i turystyce, politykę uzdrowiskową, elementy zarządzania, działania marketingowe i promocję. Nadmienię także, że zależy nam także na utworzeniu zespołu ds. Rozwoju Transgranicznej Turystyki Medycznej. Dzięki czemu wypracowane rekomendacje będą mogły być kontynuowane i dalej wdrażane - Olga Śniadecka z Lubelskiego Klubu Biznesu. - Łącząc doświadczenia i potencjały trzech sektorów: medycznego (w tym uzdrowiskowego), samorządowego i turystycznego, chcemy wzajemnie inspirować się do korzystania i wdrażania najbardziej efektywnych modeli biznesowych, strategii i działań marketingowych - dodaje.

Konferencja będzie stanowiła inspirującą debatę na ważne i aktualne dla naszego regionu tematy z udziałem specjalistów oraz zaproszonych gości honorowych.

Poniżej publikujemy program forum. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Stowarzyszenia LKB pod nr telefonu: 81 532 15 77.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us