Reklama

Ścieżkami Bolesława Leśmiana - wycieczka po Zamościu

ZCITiH zaprasza na spacerek ścieżkami Bolesława Leśmiana, foto: archwium ZCITiH zaprasza na spacerek ścieżkami Bolesława Leśmiana, foto: archwium

Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej zaprasza na bezpłatne zwiedzanie miasta w ramach ostatniej już w tym roku wycieczki tematycznej po Zamościu. Tym razem zaplanowano spacer "ścieżkami Bolesława Leśmiana".

- Jeden z wybitniejszych poetów dwudziestolecia międzywojennego mieszkał i tworzył również w Zamościu. Którędy chadzał i z jakimi miejscami był związany opowie przewodnik podczas niedzielnego (15.10) spaceru z cyklu wycieczek tematycznych po Zamościu - informują organizatorzy.

Przypominamy, że obowiązują zapisy - tel. 84/639 22 92 lub 84/ 538 17 33. Początek zwiedzania: Forteczne Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, ul. Łukasińskiego 2E (luneta), godz. 11:00. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us