Lokalny Program Rewitalizacji - miasto zaprasza mieszkańców na spotkanie

Na zlecenie UM Zamość powstaje Lokalny Program Rewitalizacji, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Na zlecenie UM Zamość powstaje Lokalny Program Rewitalizacji, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Urząd Miasta Zamość zaprasza mieszkańców osiedli Planty i Stare Miasto do udziału w warsztatach organizowanych w ramach opracowywanego Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Zamość na lata 2017-2023. Spotkanie odbędzie się w środę (12 kwietnia) w sali ślubów w Ratuszu.

- Podczas warsztatów mieszkańcy będą mogli porozmawiać z twórcami strategii o tym, co ich zdaniem jest potrzebne na osiedlach, a także o swoich pomysłach na rozwiązanie problemów występujących na tym obszarze - informuje magistrat.

Do udziału w spotkaniu zapraszani są wszyscy zainteresowani, m.in. organizacje pozarządowe, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorcy. Poprowadzą je eksperci z firmy, która na zlecenie Urzędu Miasta Zamość opracowuje Lokalny Program Rewitalizacji.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16.30, potrwają do około 19.00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us